Medinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas Kalimba
Medinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas KalimbaMedinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas KalimbaMedinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas KalimbaMedinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas Kalimba

Medinis perkusinis instrumentas Afrikinis pianinas Kalimba

Prekės kodas: Kalimbos

TURIME SANDĖLYJE, galimi vienetiniai užsakymai.

Tai gali būti puiki Kalėdinė dovana, nustebinkite savo artimuosius.

Šis instrumentas nėra didelis, bet juo galima išgauti platų garsų diapazoną. su 17 liežuvėlių instrumentu pagrosite tiek žinomas melodijas, tiek atsipalaiduosite tiesiog spaudinėdami klavišus ir klausydami darnaus skambesio. Patogu nešiotis.

Galima rinktis atvirą ar uždarą Kalimbą. Vienos groja garsiau, ir labiau tinkamos groti lauke, šurmulyje, kitos norint tylesnių, gilesnių garsų.

Turime kelių atspalvių instrumentus: Mahogany, akacijos, riešutmedžio bei raudonmedžio instrumentus. Visi rinkiniuose turi derinimo plaktuką, drobinį transportavimo maišelį, melodijų knygelę su instrukcija.

Pasiklausyti skambesio galima čia:

Hluru 17 Keys Flat Board Kalimba | Walnut - YouTube

 

Kalimba - švelniai skambantis, nedidelis instrumentas atkeliavęs iš Afrikos. Juo groti galima intuityviai nykščiais braukiant per liežuvėlius, tokia veikla labai atpalaiduoja, galima groti net ir nieko neišmanant apie muziką. Arba galima groti populiarias melodijas, internete yra daug natų, pritaikytų Kalimboms. Tuomet geriausia naudoti 17 tonų - liežuvėlių Kalimbas. Mažesnės kalimbos tinkamesnės vaikams, nes patogiai telpa rankose.
 
17 diatoninių švelniai nupoliruotų klavišų, korpusas pagamintas iš medžio.
Kalimba suteikia beveik beribes galimybes groti ir tiems, kas neturi jokių muzikinių gebėjimų, ir muzikos profesionalams. Ji puikiai tiks tiek meditacijai ir ryšio kūrimui dar nėštumo metu, tiek lopšinei ar lavinančiai muzikinei improvizacijai su įvairaus amžiaus vaikais. 
 
Kaip groti: reikia švelniai judėti per liežuvėlius ir mėgautis garsais. Pagrinde grojama nykščiais, Instrumentas kažkuo primena kankles. 
Kalimba grojama laikant ją rankose ir nykščiais ar rodomaisiais pirštais spaudžiant klavišus, ar švelniai per juos braukians. Taip pat galima pasidėti ant kelių ar stalo ir groti. Garso aukštis priklauso nuo liežuvėlių ilgio.
 
Kuo skiriasi Kalimbos:
Kadangi jas labai paprasta naudoti - jos tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms. Vaikai jomis labai mielai groja ir eksperimentuoja. Vaikams pritaikyti instrumentai yra mažesni, lengvesni bei su mažiau klavišų. Vieni instrumentai groja tyliau, kiti garsiau, tad Kalimbos tipą pasirinkite pagal tai, kokioje aplinkoje norėsis daugiau groti - viduje ar lauke, tylioje, ar šurmuliuojančioje erdvėje. 
Kalimbos yra suderintos vienoda tonacija, tad rinkitės gražiausią ir jaukiausią medžio faktūrą.
 
Instrumento derinimas:
Instrumentas derinamas smūgiuojant tam skirtu plaktuku į viršutinį arba apatinį klavišo kraštą, taip jį išjudinant: norėdami išgauti žemesnį garsą, smūgiuokite į klavišą iš viršaus, panašiai, norėdami išgauti aukštesnį garsą, smūgiuokite į klavišą iš apačios.
 
Su kalimba galite groti pačią įvairiausią muziką, ji puikiai tinka groti darželyje, mokykloje, namuose, lauke, koncertuose, norint atsipalaiduoti. Tai puiki Kalėdų dovana, gimtadienio dovana, kuri džiugins ne vienus metus. Tvari ir eko. 
Kilmės šalis: Kinija
Kategorija: Kalėdoms