Folinis balionas zuikis, paršiukas, žirafa
Folinis balionas zuikis, paršiukas, žirafaFolinis balionas zuikis, paršiukas, žirafaFolinis balionas zuikis, paršiukas, žirafaFolinis balionas zuikis, paršiukas, žirafa

Folinis balionas zuikis, paršiukas, žirafa

Prekės kodas: AU23125

Įvairiausių formų balionai, pripučiami namie, ar pripildomi Helio dujomis

Tai yra populiarus dekoravimo elementas vaiko gimtadieniui, Velykoms ar kitoms švenčių progoms.

Foliniai balionai turi keletą privalumų:

Unikali forma: Zuikio forma suteikia foliniam balionui žaismingą ir linksmą išvaizdą, kuri gali tapti dėmesio centre renginyje arba dekoro elemente.

Išskirtinės spalvos: Foliniai balionai zuikiai dažnai yra įvairių spalvų, leidžiančių pasirinkti tokią spalvą, kuri atitiktų renginio temą ar kitaip prisidėtų prie atmosferos.

Ilgaamžiai: Foliniai balionai gali ilgai išlaikyti helio dujas, todėl jie išlieka skraidantys ore ilgą laiką, leisdami mėgautis dekoro efektu per visą švenčių laikotarpį.

Lengvumas: Foliniai balionai  yra lengvi ir lengvai pernešami, taigi juos nesunku transportuoti ir naudoti renginyje arba dekore.

Galimybė užpildyti su helio dujomis: Foliniai balionai zuikiai yra suprojektuoti būti užpildyti su helio dujomis, kurios yra lengvai prieinamos specializuotose parduotuvėse.

Foliniai balionai zuikiai gali būti puiki papildomo dekoro detalė, pridėjanti žavumo ir šventiškumo jūsų šventei, tačiau svarbu laikytis saugaus naudojimo taisyklių, saugoti nuo aštrių daiktų, gali pažeisti, jei yra naudojami netinkamai. Taip pat būtina atidžiai elgtis su helio dujomis ir laikytis atitinkamų aplinkos ir saugos taisyklių.

Kilmės šalis: Kinija
Kategorija: Vaikams