Kalimba MIDI oktava 8 klevas
Kalimba MIDI oktava 8 klevasKalimba MIDI oktava 8 klevasKalimba MIDI oktava 8 klevasKalimba MIDI oktava 8 klevasKalimba MIDI oktava 8 klevas

Kalimba MIDI oktava 8 klevas

Prekės kodas: AU2272

Medinė, iš klevo pagaminta kalimba, 8 liežuvėlių. Tinka pradedantiesiems.

Kalimba - švelniai skambantis, nedidelis instrumentas atkeliavęs iš Afrikos. Dar vadinamas Afrikos pianinas, arba nešiojamas pianinas. Juo groti galima intuityviai nykščiais braukiant per liežuvėlius, tokia veikla labai atpalaiduoja, galima groti net ir nieko neišmanant apie muziką. Arba galima groti populiarias melodijas, internete yra daug natų, pritaikytų Kalimboms. Tuomet geriausia naudoti 17 tonų - liežuvėlių Kalimbas. Mažesnės kalimbos tinkamesnės vaikams, nes patogiai telpa rankose.
 
Kaip groti: reikia švelniai judėti per liežuvėlius ir mėgautis garsais. Pagrinde grojama nykščiais, Instrumentas kažkuo primena kankles. 
Kalimba grojama laikant ją rankose ir nykščiais ar rodomaisiais pirštais spaudžiant klavišus, ar švelniai per juos braukians. Taip pat galima pasidėti ant kelių ar stalo ir groti. Garso aukštis priklauso nuo liežuvėlių ilgio.
 
Kuo skiriasi Kalimbos:
Kadangi jas labai paprasta naudoti - jos tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms. Vaikai jomis labai mielai groja ir eksperimentuoja. Vaikams pritaikyti instrumentai yra mažesni, lengvesni bei su mažiau klavišų. Vieni instrumentai groja tyliau, kiti garsiau, tad Kalimbos tipą pasirinkite pagal tai, kokioje aplinkoje norėsis daugiau groti - viduje ar lauke, tylioje, ar šurmuliuojančioje erdvėje. 
Kalimbos yra suderintos vienoda tonacija, tad rinkitės gražiausią ir jaukiausią medžio faktūrą.
 
Instrumento derinimas:
Instrumentas derinamas smūgiuojant tam skirtu plaktuku į viršutinį arba apatinį klavišo kraštą, taip jį išjudinant: norėdami išgauti žemesnį garsą, smūgiuokite į klavišą iš viršaus, panašiai, norėdami išgauti aukštesnį garsą, smūgiuokite į klavišą iš apačios.

Su kalimba galite groti pačią įvairiausią muziką, ji puikiai tinka groti darželyje, mokykloje, namuose, lauke, koncertuose, norint atsipalaiduoti. Tai puiki Kalėdų dovana, gimtadienio dovana, kuri džiugins ne vienus metus. Tvari ir eko. 

Dydis 7,5x12 cm, svoris 300 g. Patogu laikyti rankutėse.

Pakuotė - spalvota dėžutė.

Instrumentus turime Lietuvoje, tad galima užsisakyti po vieną. Galima įsigyti Vilniuje arba siuntimas paštomatu. Dėl konkrečios spalvos teirautis.

Kaina 12 eur + pvm

Kilmės šalis: Kinija
Kategorija: Laisvalaikiui